TRADIČNÁ MASŤ
NA KARPÁLNE TUNELY

OBMEDZUJE BOLESTIVOSŤ RUKY
ZLEPŠUJE CITLIVOSŤ PRSTOV
ZDRAVOTNÍCKA POMÔCKA

KarpalAkut

KARPAL AKUT je prvá zdravotnícka pomôcka, ktorá veľmi účinne obmedzuje bolestivosť a zlepšuje citlivosť prstov. Medzi najčastejšie prejavy tohto syndrómu patrí oslabená citlivosť, mravčenie, pálenie, tŕpnutie a bolesti prstov rúk, ktoré často bolia aj v pokojnom stave.
S týmito príznakmi KARPAL AKUT účinne bojuje a prináša rýchlu úľavu. Jeho zloženie obsahuje veľmi účinné upokojujúce rastlinné extrakty z veroniky, prasličky, očianky a chmeľu. Vďaka pravidelnej masáži dochádza nielen k úľave postihnutej oblasti, ale tiež k účinnej prevencii vzniku alebo rozšírenia tohto problému.

KARPAL AKUT je unikátna zdravotnícka pomôcka zložená z:

Extrakt z veroniky

Extrakt z veroniky

Extraktu prasličky

Extrakt prasličky

Extraktu z očianky

Extrakt z očianky

Extrakt z chmeľu

Extrakt z chmeľu

Použitie: Prípravok je určený k lokálnej aplikácii a k masáži zápästia, ruky a predlaktia. Primerané množstvo masti naneste a krúživými pohybmi vmasírujte do kože zápästia a vnútornej strany predlaktia. Odporúča sa aplikovať 2x denne alebo viackrát v priebehu dňa podľa intenzity ťažkostí (maximálne 5x denne).

Upozornenie: Neaplikovať na poranenú kožu. Prípravok nie je vhodný pre deti. Neaplikujte v okolí očí, na sliznice a prsia. Nepoužívajte pri precitlivenosti na niektorú obsiahnutú zložku. Nepoužívajte po uplynutí odporúčanej doby spotreby. Spotrebujte do 6 mesiacov od prvého otvorenia.